Domček pre bábiky

26,90 €

AL2458

Domček pre bábiky

5 - 7 dní

Tento domček je starostlivo a krásne vypracovaný v živých farbách. Na vonkajších stenách sú vyrazené motívy kvetov a vtáčikov. Vďaka samolepkám, ktoré sa nachádzajú...

Tento domček je starostlivo a krásne vypracovaný v živých farbách. Na vonkajších stenách sú vyrazené motívy kvetov a vtáčikov. Vďaka samolepkám, ktoré sa nachádzajú v balení, si môže dieťa vytvoriť individuálny vzhľad miestnosti – precvičí si svoje architektonické schopnosti, ktoré sa mu v budúcnosti určite zídu. 
Domček má krásne pestré okná. Balkóny a terasy majú otváracie dvere. Vedľa otváracích vchodových dverí je zvonček. Po jeho stlačení zaznie veselá hudba a rozosvietia sa nástenné svetlá. Štýlová červená strecha má tiež pohodlné a praktické držadlo pre prenos domčeka. 
V balení nájdete:

Poschodový dom – vila

4 postavy (mama, otec, dieťa, pes)

23-dielna sada nábytku (stôl a stoličky, posteľ, komoda, šatníková skriňa, televízny stolík, chladnička, nočná lampa, stojaca lampa, toaletný stolík, kuchynka, vaňa, skrinka s umývadlom, WC, lavica, krb, sedačka, stoličky, piano, samolepky).
Rozmery:

- Výška 40 cm

- Šírka 18 cm (2x9 cm)

- Dĺžka 70 cm (2x35)

Balenie: 37 cm x 35 cm x 20 cm.
Certifikát CE.
Hračka je navrhnutá pre deti od 3 rokov.
Batérie: 2x AA baterie 1,5V ( nie sú súčasťou balenia).

  • Certifikát CE
  • Batérie v balení Nie
  • Napájanie 2x 1,5V batérie AA
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.
  • Záruka 2 roky
  • Funkcia Balkóny a terasy majú otváracie dvere. Vedľa otváracích vchodových dverí je zvonček, po stlačení ktorého zaznie hudba a rozosvietia sa nástenné svetlá. Červená strecha má praktické držadlo pre prenos domčeka.
  • Balenie obsahuje Poschodový dom, 4 postavy, 23-dielna sada nábytku (stôl, stoličky, posteľ, komoda, skriňa, televízny stolík, chladnička, nočná lampa, stojaca lampa, toaletný stolík, kuchynka, vaňa, skrinka s umývadlom, WC, lavica, krb, sedačka, stoličky, piano...).
  • Rozmery Výška 40 cm, šírka 18 cm (2x9 cm), dĺžka 70 cm (2x35).